YARATICI VE büyük tasarım gücü

Hizmet alırken dert almayın. İşi profesyonellere bırakın

Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel Tasarım yönetimi, firmaların yeni ve yaratıcı bakışlarını, kurumsal politikaları ve yaklaşımlarını öne çıkarmaları ve piyasada bu şekilde farklılaşabilmeleri için oldukça önemli bir kavramdır.

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Çalışması, Dergi, broşür, afiş, zarf, el ilanı, logo, kartvizit, katalog, e-bülten, poster, reklam panoları, Tabela, billboard ve menü tasarımları ve tüm ürünlere ait baskıları içermektedir.

Web Tasarım

Bir web sitesi, işinizle ilgili bilgiyi bulunduracağınız mükemmel bir yerdir. Ayrıca İnternet üzerinde yer alan firmanız her gün her saat sektörünüz ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçilerinize açık olacaktır. php, html, asp,html5

Sosyal Medya

Sosyal medya; Markanızın itibarını korumak adına, önlemlerinizi erkenden almanıza olanak sağlar. Sosyal medyadaki kullanıcıları veya olası alıcılara farklı yollardan erişmenize ve bilgi almanıza olanak verir. Müşteri deneyimlerini görerek, daha iyi bir ürün ve hizmet anlayışı geliştirmenizi sağlar.

Çizgi Film - Video - Oyun

Animasyon, Çizgi Film, infografik video, Karakter tasarımı, Storyboard, Oyun tasarımı ihtiyacınız mı var? HD Görüntü, Fabrika, Restorant, Firma, Şirket için HD Görüntü Kalitesine Sahip Klasik Kurumsal Tanıtım Filmi ister misiniz? Öyleyse hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim

3Ds Max çok yönlü bir 3 Boyutlu tasarım, görsel sunum ve animasyon programıdır. Birçok alanda popüler hale gelen 3Ds Max, özellikle Mimari, Animasyon, Endüstriyel Tasarım gibi sektörlerde etkin olarak kullanılmaktadır. Eğitim herkese hitap edebilmektedir. İç Mekan, Dış Mekan ve vray ile Foto Gerçekçi Renderlar

Danışmanlık

Sanatsal-endüstriyel yazılım ve donanım tasarımı alanında uzman, tasarım, proje yönetimi, mühendislik ve AV sistemleri desteği alanında kapsamlı tecrübesiyle hizmet verilir. Yeni gelişen teknolojileri takip ederek, deneyimleyerek ve bu deneyimleri projelerinde çözüm elemanları olarak değerlendirmek temelimizi oluşturur. Fikirlerin projelere dönüşüm sürecini, gerekli tasarım, üretim, tedarik ve mühendislik bilgisi ile gerçekleştirilir.

Mimari

Mimari tasarım, İç ve dış mekan, mimari görselleştirme, mimari animasyon, tanıtım filmleri, hava fotoğrafcılığı ile projelerinizi 3 boyutlu hale getirerek, tasarlanan yapı veya ürünlerinizi gerçekçi bir hale getirmekteyiz. 3 boyutlu mimari görselleştirme, Cephe tasarımı, İç mekan tasarımı, Post prodüksiyon, 3d 360 sanal tur. Müşterilerimize projelerinde yardımcı oluyoruz. Sunumlarını daha dikkat çekici bir hale getiriyoruz.

3D Baskı Hizmeti

Sakarya'da ilk Maker kafe olan 3bhub ve normlabs firmalarının kapanması sonucunda, 3D baskı hizmetinde firma çalışanlarının destek verdiği bir yapıda devam etmektedir. FDM yada SLS makinelerde, XT, ABS yada PLA malzeme ile 3 boyutlu baskılar.

Mobil Uygulamalar

Teknolojinin gelişimiyle birlikte internet kullanımında mobilin payı her geçen gün artıyor. Hangi platformlarda (Android ve iOS)uygulama geliştirmek istiyorsunuz? Ne tür uygulamalar geliştirmek istiyorsunuz? (Utility, ticari yazılım, oyun vb?) Bu sorulara karar verdiyseniz artık bizimle irtibata geçebilirsiniz.

PROGRAM BİLGİLERİ

 • CSS/HTML 90%

 • 3DSMAX 99%

 • CORELDRAW 85%

 • Joomla 100%

 • SEO 100%

 • CATIA 80%

 • PHOTOSHOP 99%

 • ADOBE ILLUSTRATOR 80%

 • ADOBE DREAMVIEWER 80%

 • AUTOCAD 80%

 • SKETCUP 99%

 • VRAY 99%

WEB SAYFASI HİZMETİ

Firmanızın İnternet'te yer alması için

» Alan adı tescili (firmaismi.com veya firmaismi.com.tr gibi) yaptırmanız, ***Bu konuda firmamız sizi temsil edecek alan adı seçimi için ücretsiz danışmanlık hizmeti de vermektedir.
» Web sitenizi, web sitesi tasarımı yapan, istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir kuruluş aracılığı ile yaptırmanız, » Hazırlanan web sitenizin internet üzerinde yayınlanması için kesintisiz ve garantili "sunucu hizmeti" veren bir firma ile anlaşmanız,
» Sitenizin yayını esnasında site üzerinden sizinle iletişime geçmek isteyen şahıs ya da kurumlarla haberleşeceğiniz en az 1 email iletişim adresi (Ör: bilgi@firma.com) edinmeniz gerekmektedir.

Web Sitenizde

» Hizmet ve ürünlerinize, hedef kitleniz dikkate alınarak en uygun yazılım ve en etkili tasarım belirlenmeli...
» Ziyaretçilerinizi bekletmeyecek, sıkmayacak, kaliteli ve kusursuz, hızlı ve sürekli sunucu hizmetiniz olmalı...
» Siteniz üzerinde istediğiniz her türlü değişikliği kimseye ihtiyaç duymadan kolayca yapabilmelisiniz...
» Sitenizin yayın sürecinde, internet üzerindeki tüm web siteleri ile karşılaştırmalı, aylık istatistiksel pozisyonunu inceleyebilmeli ve bununla ilgili değerlendirme ve geliştirme çalışmaları yapmak üzere sürekli fikir alışverişinde bulunulabilmelisiniz...

Proje aşamasında sizden talep ettiklerimiz;

» Ürün ve hizmetlerinizin özellikleri, resim ve örnekleri, fiyatları ve avantajları.
» İşleriniz ve tanımları, varsa ürün ya da hizmet kataloglarınız
» Adres bilgileriniz, ulaşım ve krokiler, iletişim bilgileriniz
» Şube ve bayi bilgileriniz
» Logolarınız, fotoğraflarınız
» Varsa insan kaynakları bölümü için istediğiniz form kriterleri
» Varsa basın dökümanlarınız, şirket haberleri
» Site kullanıcılarının sitenize üye olmasını istiyorsanız, arşivlemek istediğiniz bilgileri
» Hizmette bulunduğunuz firmaların logoları ve referans bilgileri
» Varsa bayilik başvuruları için istediğiniz form kriterleri
» Sitenizin yayına girmesinden sonra reklam olarak düşündüğünüz yollar
» Site üzerinden yapmayı düşündüğünüz ziyaretçilerinize yönelik anket ve araştırmalar
» Sitenizin arama makinalarında ziyaretçilerin hangi kelimeleri aradığı zaman çıkacağının listesi
» Web sitenizden gerçek anlamda beklentileriniz, kısa ya da uzun dönemde planladığınız durumu
» Web sitenizin gelişimi için bizlere ayırabileceğiniz aylık değerlendirme ve geliştirme toplantısı .
Projelerimiz sizlere ücretsiz olarak hazırladığımız bir demo ile başlamakta ve tüm projenin tamamlanması yapılacak çalışmanın içeriğine göre 2 - 15 iş günü arasında değişmektedir. Projelerimizde tasarım ve yazılım tamamen firmanıza özel olarak yapılmaktadır.

Online Web Kataloğu

» Web üzerinden yapılan tasarruflu bir yöntemdir. Kağıt katalogların maliyetinden yüzlerce kat daha ucuz olan ve tüketicisine kağıt kataloglardan çok daha hızlı ve fazla sayında ulaşan online katalog birçok firma, kuruluş veya kurum tarafından değenlendirilmektedir.
» Hazırlaması kolay ve hızlı, dağıtımı maliyetsizdir. Yüzlerce Sayfadan oluşabilir. E-Kataloglar üzerinde resim yada yazı değişikliği yapılabilir. Ürün/sayfa ilave edilebilir veya çıkartılabilir
» Dijital katalogunuzu web sitenizde yayınlatabilirsiniz. Bu şekilde sürekli yayında olur ve binlerce müşterinize sadece bağlantı adresini yollayarak katalogunuzu ulaştırabilirsiniz.
» Ürünleriniz veya bilgileriniz değiştiğinde kolaylıkla güncelleştirme yapılabilir. Dilerseniz katalogunuzu CD veya DVD olarak da dağıtabilirsiniz.
» Katalog hazırlanışında vektörel ve bitmap tabanlı programlar kullanılıyor.
» Web yazılımları : Adobe Dreamweaver, Adobe Flash, Microsoft Expression Web, Notepad ++,
» Diğer : Adobe Photoshop gibi yazılımlara hakim uzman kadrodan oluşmaktadır.

3ds Max EĞİTİMİ KURSU - VRAY

Kimler eğitim alabilir?

Ağırlıklı olarak Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, İç Mimarlık, Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi branşlardan ve kendisini bu alanda geliştirmek isteyip belli bir vasıfa sahip olmayan kişiler için uygundur.

3d yazılımlar

3ds max, SketchUp, Catia, isodraw, 3dvia Composer, Autocad, Alias Design, Adeko, Kitchen Draw

ENDÜSTRİYEL TASARIM

RENKLİKİRPİ

Otomotiv sektörü (OTOKAR), Dayanıklı tüketim ürünleri, Mobilya, Küçük ev aletleri gibi endüstriyel tasarım içeren, nihai kullanıcıya yönelik ürünlerin, işlevsellik, hedef kitlenin beğenisi ve kullanıcının ihtiyaçları gibi ölçütleri göz önünde bulundurarak, fikren geliştirilmesi ve üretime uygun yeni bir ürün olarak projelendirilmesi ile sonuçlanan profesyonel hizmet sunar.

MONTAJ VE DEMONTAJ

montaj ve demontaj dokümanları, teknik görsel/illüstrasyon ve animasyonları, yedek parça katalogları hazırlayarak, şirketinizin uluslararası standartlara uygun görseller oluşturabilme imkanını sağlayarak son kullanıcılara da çok kolay bir şekilde kendi montaj ve demontaj yapabilmelerine imkan sağlamaktadır.

YAZILIMLAR

3ds max, SketchUp, Catia, isodraw, 3dvia Composer, Autocad, Alias Design, Adeko, Kitchen Draw

MİMARİ TASARIM

RENKLİKİRPİ MİMARİ

Mimari görselleştirme, İç ve Dış Mekan Tasarımı, konut, mağaza, peyzaj, eczane, restoran, ofis, duşakabin, banyo, Mutfak dolapları gibi uygulamaları hayata geçirmeden önce, istekler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan Konforlu, sağlıklı, güvenli ve kullanması zevk veren tasarımları müşterilerine sunar. Onaylanan projeler hayata geçirilir. Mimari ofislerin tasarım sürecine destek olur ve profesyonel proje sunumları konusunda çözümler üretir.

RENDER

Yüksek performanslı Pc'lerde, İstenilen Fotograf çözünürlüğünde, fotorealistik gerçekcilikte renderlar alınmaktadır. Renderlar iç ve dış mekan baskılarına uygun kalitede alınmaktadır.

YAZILIMLAR

3ds max, vray

EĞİTİM

3ds max, vray

GRAFİK TASARIM SAKARYA

Katalog , Broşür, Logo, Poster, Kurumsal Kimlik, Kartvizit

Vazgeçilmez reklam ve tanıtım metotlarından biri olan katalog, broşür, el ilanı, poster gibi satışa ve/veya tanıtıma olan katkıları tartışılmazdır. Bu Metodlardan hangisi seçilirse seçilsin, önemli olan tasarımı oluşturacak öğelerin eksiksiz ve yeterli olmasıdır. Aksi takdirde ürün tanıtım, hizmet tanıtım veya kurumsal imaj kataloğu, insert gibi metodların oluşturacağı etki de azalacaktır.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik'te ise Şirketlerin hedef kitlesi ve müşterilerinin aklında bıraktığı izlenime göre hareket eder. Kurumsal şirketlerin başarısındaki en büyük pay ise kuşkusuz hedef kitlesi ve çalışanlarının aklında bıraktığı izlenim ve hizmetlerdir. Şirket ismi, logo, katalog, broşür, kartvizit, kaşe, antetli kağıd, zarf, web sitesi vb. bütün materyallerin yüksek bir standart içerisinde tasarlanmasını, sizin ve şirketinizin hedef kitlesi üzerinde bırakacağı etkiyi düşünmeniz ve bunun için bizi aramanız yeterli.
Detaylı bilgi almak ve referanslarımızı görmek için lütfen iletişime geçiniz.

YAZILIMLAR

Vektörel Programlar : Corel Draw, Adobe illustrator, Freehand Diğer : Adobe After Effects, Adobe Photoshop, Adobe Indesign gibi yazılımlara hakim uzman kadrodan oluşmaktadır.

3d (3 boyutlu) Baskı Hizmeti

3 Boyutlu Baskı

Arzu ettiğiniz 3 boyutlu modeli sizin için üretiyoruz ve adresinize gönderiyoruz.

3 Boyutlu Tasarım

Siz hayal edin, biz sizin için modelleyelim. Arzu ederseniz kendi modelinizi oluşturmak için destek verelim.

3BHUB ve Normlabs

3B HUB yaklaşık iki yıldır 3 boyutlu yazıcılar ve çevre teknolojilerine yoğun ilgi duyan ve tüm mensupları Doğu Marmara Bölgesi’nde ikamet eden bir grup profesyonel tarafından Aralık 2014’te kurulmuştur. Kuruluş amacı olarak 3 boyutlu yazıcı ve tarama teknolojilerini bölgesine tanıtmak ve satışını gerçekleştirmek olan 3B HUB bünyesinde yine bölgesinde bir ilk olan PumpkinLabs Atölye adında bir de hackerspace bulunmaktadır. 3B HUB bu misyonunu yerine getirmek için 3 boyutlu yazıcı satışı ve servisi hizmetleri kapsamında Türkiye’de bu konuda öncü ve ilk konsept mağazası olan 3Dörtgen ile bölge bayiliği anlaşması yapmıştır. 3 boyutlu baskı için de tüm dünya kapsamında 3 boyutlu yazıcı ağı olan 3D HUBS bünyesinde bölgesinde kurulan ilk merkez olmuştur. 3BHUB firması yoluna normlabs olarak devam etmiş fakat Sakarya'da yeteri ilgiyi göremeyince kapanmak zorunda kalmıştır.