FİRMAMIZ HAKKINDA

Endüstriyel Tasarım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, 3D, Danışmanlık gibi konularda hizmet vermektedir.

Çalışanları uzmanlık alanları ile bir çok firmaya uzun dönemler hizmet etmiştir. Bu hizmetlerini belli firmalar bünyesinde bulundurmak yerine, herkesin ulaşabileceği ve değerlendirebileceği bir konuma getirmiştir. Web sayfalarından iç ve dış mekan tasarımlarına, kataloglardan, teknik illüstrasyonlara kadar sayısı belli olmayan bir çok çalışmaya imza atmıştır.

proje çalışmalarını; müşterilerine en iyi hizmeti sağlamak amacıyla, eğitim, hizmet ve destek olarak üç ayrı planda yapmaktadır. Yapılan çalışmanın içeriği ve proje sisteminin nasıl çalıştığına dair 'bilgilendirme', proje kontrolünü öğrenmek isteyen müşterilerine proje 'eğitimi' vermek ve işleyiş esnasında reklam 'desteği' sağlamak kaliteli hizmet planımızın temel başlıklarıdır.

BİZ NE YAPIYORUZ?

Endüstriyel Tasarım, Grafik Tasarım, Kurumsal kimlik çalışmaları, katalog, broşür, kartvizit, afiş, el ilanı, Diplomat zarf, logo tasarımı, web tasarım, Sanatsal danışmanlık, Mimarı görselleştirme, 3ds max eğitimi, Mimari tasarım, İç ve dış mekan, mimari animasyon, tanıtım filmleri, hava fotoğrafcılığı, Cephe tasarımı, İç mekan tasarımı, Post prodüksiyon, 3d 360 sanal tur Animasyon, Çizgi Film, infografik video, Karakter tasarımı, Storyboard, Sosyal medya takibi, Mobil uygulamalar,

SÜREÇ NASIL İŞLER?

Hizmet kalitesini arttırmak amacıyla, müşterileriyle, belirlenen aralıklarla toplantılar gerçekleştirmekte ve internet üzerinde reklam ve tanıtımlarının nasıl daha mükemmel hale gelebileceği konusunda müşterileriyle görüş paylaşımı ve fikir alışverişinde bulunmaktadır. Bu toplantılarda; proje istatistikleri ve tüm doneler ayrı ayrı değerlendirilip yapılacak çalışmalar ile hedeflenen kitleye en kısa zamanda, '0' hata ile ulaşmak amaçlanmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

İnternetin kurumsal kullanımı ve kuruma yarar sağlayabilecek tüm faktörler konusunda firmaları bilgilendirerek, kurumu potansiyel müşterileriyle bir araya getirmek üzere iddialı çalışmalar yapmakta ve sonuçlarını profesyonel metodlarla değerlendirerek kurumunyeni stratejiler geliştirmesine yardımcı olmaktadır. Amacımız, gelişen teknolojiyle birlikte, ölçek ayırt etmeksizin Türkiye'deki kuruluşlara konularımızla ilgili gerekli hizmeti kaliteli bir biçimde sunmaktır. Hizmetlerimizde kaliteyi arttırmak üzerine çalışmalarımız devam edecektir.

124

TESLİM EDİLEN PROJE

6

AKTİF PROJELER

218

MUTLU MÜŞTERİLER

sınırsız

TASARIM FİKİRLERİ

Takımla Tanışın

Erkin HARMANLI

Genel Koordinatör

İsmail DİDİN

Proje Sorumlusu

Ercan YİĞİT

Web - Grafik Sorumlusu

Ensar TUĞ

2D-3D İçerik Tasarımcısı